Półbuty ze skóry naturalnej Basic 2
  • Półbuty ze skóry naturalnej Basic 2
  • Półbuty ze skóry naturalnej Basic 2
  • Półbuty ze skóry naturalnej Basic 2
  • Półbuty ze skóry naturalnej Basic 2
  • Półbuty ze skóry naturalnej Basic 2

Buty ze skóry naturalnej

Indeks BASIC20003
Rozmiar

Dostępne metody płatności:

Payment methods:

Płatność PayPal Płatność PayU

Model Basic 2 pracowni Trek to ręcznie robione półbuty skórzane, które w całości wykonane są tradycyjnymi metodami. Buty Treka  Basic 2 to uniwersalny fason. To zarówno półbuty damskie, jak i półbuty męskie, które można nosić od początku wiosny do wczesnej jesieni. Półbuty sznurowane są rzemykami, które wraz z wyściółką wykonane są z naturalnej skóry. Buty te nie są zszywane na modelu, co sprawia, że buty dostosowują i układają się indywidualnie do każdej stopy. Rewelacyjne i wygodne obuwie na każdą okazję. A używając ogólnie dostępnych impregnatów do obuwia, możesz używać buty nawet w deszczową pogodę. Biorąc pod uwagę, że pracownia ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie na rynku ręcznie robionego obuwia, możesz spokojnie zaufać nam i wybrać buty Basic 2. Gwarantujemy, że będą one Twoim ulubionym obuwiem, które będziesz używać bez żadnych problemów przez wiele lat. Zapraszamy do zakupów. 

Produkt polski!

Jeśli nie ma Twojego rozmiaru. Skontaktuj się z nami. Jak tylko jest kolor skóry lub podobny, istnieje możliwość zamówienia rozmiaru specjalnie dla Ciebie

Wysokość buta razem z podeszwą ok. 11 cm

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Buty firmy TREK trzymają standardy europejskiej numeracji Unisex. Zazwyczaj zgadzają się z rozmiarami innego obuwia, jakie się nosi.

Aby jednak uniknąć zakupu obuwia za małego lub za dużego warto przed zakupem skontaktować się z nami i rozwiać wątpliwości.

Co będzie pomocne?

- podanie długości stopy lub

- podanie długości wkładki wewnętrznej obuwia, które pasuje dobrze Klientowi.

Podeszwy firmy TREK wykonane są z materiału o nazwie Styrogum.
Dla butów standardowa grubość podeszwy wynosi ok. 2.5 cm na pięcie, na śródstopiu ok. 1.5 cm wysokości.

Uwaga: W niektórych przypadkach możliwe jest farbowanie skóry. Najczęściej zdarza się przy kolorze czarnym. Farbowanie jest bardzo indywidualną sprawą, zależną od rodzaju potu ludzkiej stopy. Farbowanie nie jest podstawą do reklamacji.

Tabela rozmiarów butów Trek (wymiary w centymetrach)

Wyprodukowano dla NP, Kraków Polska