Na czym polega customizacja ubrań?

Customizacja ubrań to usługa, dzięki której możesz w szerokim zakresie spersonalizować zawartość swojej garderoby, dostosowując ją do swojego stylu, czy indywidualnych preferencji. W branży modowej customizacja ubrań obejmuje w szczególności szycie na miarę, możliwość wyboru ulubionego koloru tkaniny i rodzaju zdobienia, wzoru na odzieży.

Jak możesz personalizować ubrania w NPSTYLE?

Poznaj 3 warianty customizacji ubrań w NPSTYLE. Nasza usługa obejmuje:

1. Ręczne malowanie ubrań

Podstawowym rodzajem customizacji, jaki możemy Ci zaoferować, jest ręczne malowanie ubrań. Jako nasza klientka (lub klient) masz przede wszystkim możliwość wyboru zdobienia, jakie będzie pokrywać Twoją sukienkę, katanę, kurtkę, koszulę, bluzkę, czy spodnie. Możesz zdecydować się na jeden z projektów widocznych na ubraniach już dostępnych w sklepie lub przedstawić nam inny, własny pomysł. Pamiętaj w dodatku, że malujemy ręcznie nie tylko swoją, ale i Twoją odzież. Nie musisz więc specjalnie kupować u nas, aby skorzystać z usługi customizacji w zakresie ręcznego malowania ubrań!

2. Możliwość wyboru koloru tkaniny

NPSTYLE to nie tylko odzież ręcznie malowana, ale i wielokolorowość. Podczas składania zamówienia nie sugeruj się dlatego wyłącznie kolorem ubrania widocznym na zdjęciu. Jeśli preferujesz inny, wystarczy, że poinformujesz nas o tym w uwagach do zamówienia lub skontaktujesz się z nami e-mailowo. Możesz wybierać spośród wszystkich barw widocznych na stronie. Od klasyki w postaci bieli, beżu, czerni, przez elegancki granat, bordo i ciemną zieleń, aż po energiczne, żywiołowe odcienie, takie jak malinowy róż, turkus, czerwień.

3. Szycie na miarę

Potrzebujesz ubrania szytego na miarę? Takiego, które perfekcyjnie podkreśli atuty Twojej sylwetki lub wręcz przeciwnie – ukryje drobne niedoskonałości? Tego rodzaju efekty jest w stanie zagwarantować tylko usługa customizacji ubrań w postaci szycia na zamówienie. Jeśli nasza rozmiarówka nie odpowiada Twoim potrzebom, nic straconego! Prześlij nam po prostu swoje wymiary, a my przygotujemy dla Ciebie od podstaw idealnie skrojone ubranie.

Dlaczego warto personalizować ubrania?

Zastanawiasz się, czy customizacja ubrań, aby na pewno jest dla Ciebie? Oto co możesz zyskać, dzięki ubraniom ręcznie malowanym, szytym na miarę, czy też wykonanym w Twoim ulubionym kolorze.

Customizacja ubrań:

- Podkreśli Twój unikatowy styl i pozwoli wyrazić Ci swoją osobowość,
- wyróżni Cię na ulicy i w grupie znajomych,
- nada świeżości i nowego, intrygującego wyglądu starym, nienoszonym od dawna elementom odzieży,
- zapewni idealne dopasowanie ubrania do sylwetki lub indywidualnych preferencji modowych,
- zagwarantuje pełną satysfakcję, zadowolenie z zakupu,
- stanowi doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, rocznicy ślubu, na święta, czy wieczór panieński.

Co musisz wiedzieć przed zdecydowaniem się na customizację ubrań?

Dwie kluczowe kwestie, które mogą interesować Cię podczas personalizowania ubrań w NPSTYLE, to koszt takiej usługi i czas realizacji.

Cena jest zawsze ustalana indywidualnie, po przesłaniu nam wytycznych co do zamówienia. Zależy ona głównie od rodzaju zleconych prac, m.in. wielkości i typu ręcznie malowanego zdobienia. W każdym przypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Czas realizacji, ze względu na indywidualny charakter zlecenia, wynosi do 14 dni roboczych.

Masz więcej pytań o customizację ubrań lub chcesz już teraz złożyć spersonalizowane zamówienie? 

NAPISZ DO NAS, LUB ZADZWOŃ!

Stwórz swój unikalny styl za pomocą spersonalizowanych, ręcznie malowanych ubrań!