Marka NP

Naturalnie Podlasek NP to szybko rozwijająca się polska marka ubrań. Tworzymy niepowtarzalne kolekcje ubrań z naturalnych tkanin jak len, bawełna, jedwab i wełna. Naszą pasją jest tworzenie oryginalnych wzorów odzieży w bogatej kolorystyce i nietuzinkowym wzornictwie. Nasze ręcznie malowane sukienki z lnu i bluzki z dzianin podbiły serca kobiet na całym świecie. Zapraszamy do współpracy.

Portal internetowy npstyle.pl

Strona internetowa npstyle.pl to portal, którego celem jest rozpowszechnienie polskiego rzemiosła artystycznego. Współpracujemy z lokalnymi artystami i rzemieślnikami. Wspieramy małe pracownie, służymy radą w dobie masowej konsumpcji, w której zanika prawdziwe rękodzieło. Choć na rynku znajdują się duże portale z produktami handmade, nasz charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego produktu. Sami zajmujemy się promocją produktów we wszystkich możliwych kanałach sprzedaży. Dlatego, jeśli tworzysz oryginalne produkty i chcesz je sprzedać na stronie www.npstyle.pl, zapraszamy do współpracy.

Sklep stacjonarny Naturalnie Podlasek

Jesteśmy jednym z najstarszych sklepów w centrum Krakowa. Istniejemy na ulicy Wiślnej 9 od 1990 roku. Od samego początku promujemy oryginalne ubrania i niebanalny styl. W naszej ofercie znajdują się ubrania z naturalnych tkanin, ręcznie szyte obuwie i torebki skórzane. Posiadamy niepowtarzalną biżuterię artystyczną tworzoną przez lokalnych artystów. I jeśli chcesz, aby Twoje produkty znalazły się w naszym sklepie stacjonarnym. Prześlij swoje przykładowe prace na naszego maila. Odezwiemy się.

Grzegorz i Renata Podlasek