Masz pytanie do sklepu Naturalnie Podlasek?

Wyślij pytanie mailem info@npstyle.pl lub zadzwoń pod numer +48 12 373 5310, odpowiemy najszybciej, jak możemy.

Pytania dotyczące kupna, sprzedaży:

Dlaczego przy niektórych produktach jest napisane 3-5 dni oczekiwania?

Większość naszych produktów to rękodzieło, które wykonujemy po złożeniu zamówienia. Dlatego potrzebujemy trochę czasu na uszycie produktów, a potem na ich pomalowanie. Wszystko robione jest ręcznie, także prosimy o wyrozumiałość.

Chcę zapłacić za zamówienie przelewem. Gdzie mogę znaleźć wasze konto?

W trakcie realizacji zamówienia, przy wyborze formy płatności, można wybrać formę przelewu. Konto jest również podane w naszej zakładce płatności.

Jaki system płatności internetowej posiadacie?

W naszym sklepie posiadamy dwa systemy płatności, PayU, PayPal oraz możliwość wysłania płatności przelewem.

Czy sklep internetowy www.npstyle.pl posiada sklep stacjonarny?

Tak, posiadamy sklep stacjonarny, który mieści się w Krakowie przy ulicy Wiślnej 9. Nasz sklep istnieje od 1990 roku i zdobył uznanie wśród wielu klientów z całego świata.

Czy zamówione produkty w sklepie internetowym, można odebrać w sklepie stacjonarnym?

Tak, ale prosimy o wcześniejszy kontakt. Część ubrań dostępnych w sklepie internetowym, szyjemy po złożeniu zamówienia. Robimy to zwykle od 2 do 5 dni. Dlatego, aby nie doszło do sytuacji braku produktu w sklepie na Wiślnej, prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny.

Czy zamówione produkty na stronie www.npstyle.pl mogę zapłacić przy odbiorze w sklepie stacjonarnym?

Tak, przy odbiorze zamówienia, można zapłacić gotówką, telefonem, bądź kartą kredytową.

Czy mogę przymierzyć ubrania w sklepie stacjonarnym, zamówione przez stronę internetową?

Tak, można przymierzyć zamówiony produkt.

Jak długo muszę czekać na przesyłkę po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym?

Staramy się wysyłać paczki do 2 dni od złożenia zamówienia. Czasami musimy uszyć i ręcznie pomalować dany produkt, wtedy maksymalny czas jest wydłużony do 7 dni. Czas oczekiwania znajdziecie na stronie przy każdym produkcie bądź rozmiarze.

Czy można zwrócić zamówiony produkt?

Tak, można zwrócić produkt w ciągu 14 dni od dostarczenia przesyłki. Jednak warto pamiętać, że w większości szyjemy produkty po złożeniu zamówienia. Dlatego, jeśli nie jesteś pewna\pewny rozmiaru. Skontaktuj się z nami. Doradzimy i uszyjemy dany produkt według Twoich wymiarów.

Ubrania i obuwie na miarę w sklepie Naturalnie Podlasek:

Jestem wysoka i potrzebuję dużo dłuższe sukienki od zwykle dostępnych w sklepach. Czy jest możliwość zamówienia dłuższej sukienki? I czy pobieracie dodatkową opłatę za jej uszycie?

Tak, można u nas zamówić dłuższe, szersze sukienki, a nawet w innym kolorze. Opłatę dodatkową pobieramy wtedy, kiedy sukienka jest dłuższa o więcej niż 10 cm. Ewentualne inne zmiany, prosimy o kontakt. Postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom.

Nie ma mojego rozmiaru obuwia. Czy jest możliwość zamówienia butów w moim rozmiarze?

Tak, jest taka możliwość. Jeśli tylko mamy dany kolor skóry lub podobny, uszyjemy buty na miarę. Zwykle czas oczekiwania wynosi tydzień.

Czy ręcznie szyte buty to tylko damskie buty?

Wszystkie dostępne w naszym sklepie buty mogą być zarówno damskie, jak i męskie. Buty szyjemy do rozmiaru 46. Jeśli potrzebujesz większe? Skontaktuj się z nami.

Czy w sklepie npstyle.pl mogę zamówić bluzkę, sukienkę, płaszcz, kurtkę na miarę?

Tak, nasza pracownia wykonuje nietypowe zamówienia. Możemy uszyć według wymiarów klienta. Co więcej, jeśli przy danym rozmiarze, bądź produkcie widzisz 2 do 5 dni, a w opisie jakiś rozmiar nie pasuje w stu procentach do Ciebie. Skontaktuj się z nami! Uszyjemy dany produkt specjalnie dla Ciebie.

Czy mogę zamówić ręcznie malowaną sukienkę lub bluzkę ze wzorem według własnego pomysłu?

Tak, jeśli tylko będziemy w stanie podołać wyzwaniu. Prosimy wcześniej o kontakt telefoniczny +48 12 373 5310.

Czy możecie pomalować wzór na mojej bluzce bądź kurtce i jaka będzie cena?

Tak, możemy pomalować Wasze ubrania. Warto jednak pamiętać, że malujemy na tkaninach, które nadają się do tego (nie malujemy na poliestrach). Cenę i czas wykonania usługi ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt.

Informacje dotyczące pochodzenia produktów:

Gdzie produkowane są ubrania, torebki i buty dostępne w waszym sklepie?

Wszystkie dostępne produkty w naszym sklepie wykonane są w Polsce. Większość ubrań wykonujemy sami w naszych lokalnych pracowniach pod marką NP. Torebki, buty, biżuteria artystyczna to ręczna praca lokalnych artystów i rzemieślników z Krakowa.

Z czego wykonane są produkty w sklepie Naturalnie Podlasek?

Wszystkie rzeczy wykonujemy z najwyższej jakości tkanin wyprodukowanych i dostępnych w polskich fabrykach i hurtowniach.

Czy wasze ubrania i dodatki są szyte w pojedynczych sztukach?

Większość naszych ubrań to odzież artystyczna tworzona przez artystów i projektantów. Ręczne malowania, hafty i filcowane ubrania to pojedyncze i niepowtarzalne wzory, które wyróżniają nas spośród konkurencji.

Informacje dotyczące wysyłki w Polsce i zagranicę:

Czy jest wybór formy wysyłki?

Tak, zamawiając w naszym sklepie, możecie wybrać zarówno wysyłkę kurierem, jak i wysyłkę do paczkomatu wskazanego podczas składania zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi FedEx i InPost. Jeśli chcesz, aby wysłać inną firmą kurierską, skontaktuj się z nami.

Jaki jest koszt wysyłki w Polsce?

Koszt wysyłki przy zamówieniach powyżej 300 zł są gratis (dotyczy zamówień opłaconych podczas składania zamówienia). Poniżej 300 zł, pobieramy dodatkową opłatę 12,30 zł. Koszt wysyłki za pobraniem, przy zamówieniach poniżej 600 złotych, to 30,75 zł brutto. Powyżej 600 złotych, gratis. W przypadku wysyłki zagranicznej koszt jest naliczany podczas zamówienia. (Europa 92,25 zł, USA, Kanada, Azja 123 zł)

Czy wysyłacie zagranicę?

Tak, wysyłamy do większości państw na świecie.

Jaki jest czas dostarczenia przesyłki za granicę?

Przy wysyłkach zagranicznych korzystamy z firmy kurierskiej FedEx, która gwarantuje dostarczenie paczki do klienta w ciągu 2 do 7 dni.

Czy wysyłacie do Stanów Zjednoczonych?

Tak wysyłamy, zwykle paczka dochodzi do 4 dni

Współpraca:

Czy mogę sprzedawać swoje produkty na waszym portalu internetowym npstyle.pl?

Tak, jest taka możliwość. Prosimy o kontakt w celu omówienia naszej współpracy.

Czy jesteście producentami i czy mogę mieć wasze rzeczy w swoim sklepie?

Tak, jesteśmy projektantami i producentami odzieży pod marką NP. Jeśli chcesz sprzedawać nasze rzeczy, prosimy o kontakt.