Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej. close

TREK sandały model TENG

Nowy produkt

Sandały Trek Teng to idealny model na letnią pogodę. Klasyczny fason podkreślający kształt stopy. Sandały te zapewniają wysoki poziom komfortu i zadowolenia. 

Kolor bordowy.

Wyprodukowano dla Naturalnie Podlasek, Kraków Polska!!! 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

249,00 PLN

Więcej informacji

Buty firmy TREK wykonane są w 100% ze skóry i nie są zszywane na modelu. Dostosowują i układają się indywidualnie do każdej stopy. Wykonane od początku do końca metodą ręczną co daje gwarancję trwałości, wygody oraz komfortu na wiele lat.

Wysokość buta razem z podeszwą ok. 8 cm 

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Buty firmy TREK trzymają standardy europejskiej numeracji Unisex. Zazwyczaj zgadzają się z rozmiarami innego obuwia jakie się nosi.

Aby jednak uniknąć zakupu obuwia za małego lub za dużego warto przed zakupem skontaktować się z nami +48 12 373 53 10 lub messenger  i rozwiać wątpliwości.

Co będzie pomocne?

- podanie długości stopy lub

- podanie długości wkładki wewnętrznej obuwia, które pasuje dobrze Klientowi.

Podeszwy firmy TREK wykonane są z materiału o nazwie Styrogum
Dla butów standardowa grubość podeszwy wynosi ok. 2.5 cm na pięcie, na śródstopiu ok. 1.5 cm wysokości.

Możliwość zamówienia innych rozmiarów +48 12 373 53 10 lub messenger 

Uwaga: W niektórych przypadkach możliwe jest farbowanie skóry. Najczęściej zdarza się przy kolorze czarnym. Farbowanie jest bardzo indywidualną sprawą, zależną od rodzaju potu ludzkiej stopy. Farbowanie nie jest podstawą do reklamacji.

Pamiętaj!!!

Kupując u nas wspierasz lokalnych twórców.