Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej. close

TREK buty BASIC 7 ocieplane kolor rudy

Nowy produkt

Ręcznie wykonane ocieplane buty firmy TREK o klasycznym kształcie butów. Nadają się do użytkowania w warunkach zimowych.

Tu można obejrzeć film z butami

https://www.youtube.com/watch?v=j28bukL0uZk

Wyprodukowano w Polsce!!! 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

359,00 PLN

-60,00 PLN

419,00 PLN

Więcej informacji

Buty firmy TREK wykonane są w 100% ze skóry i nie są zszywane na modelu. Dostosowują i układają się indywidualnie do każdej stopy. Wykonane od początku do końca metodą ręczną co daje gwarancję trwałości, wygody oraz komfortu na wiele lat.

Wysokość buta razem z podeszwą ok. 17 cm 

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Buty firmy TREK trzymają standardy europejskiej numeracji Unisex. Zazwyczaj zgadzają się z rozmiarami innego obuwia jakie się nosi.

Aby jednak uniknąć zakupu obuwia za małego lub za dużego warto przed zakupem skontaktować się z nami +48 12 421 82 89 lub messenger  i rozwiać wątpliwości.

Co będzie pomocne?

- podanie długości stopy lub

- podanie długości wkładki wewnętrznej obuwia, które pasuje dobrze Klientowi.

Podeszwy firmy TREK wykonane są z materiału o nazwie Styrogum
Dla butów standardowa grubość podeszwy wynosi ok. 2.5 cm na pięcie, na śródstopiu ok. 1.5 cm wysokości.

Ocieplenie 100% wełna

Możliwość zamówienia innych rozmiarów

Uwaga: W niektórych przypadkach możliwe jest farbowanie skóry. Najczęściej zdarza się przy kolorze czarnym. Farbowanie jest bardzo indywidualną sprawą, zależną od rodzaju potu ludzkiej stopy. Farbowanie nie jest podstawą do reklamacji.