

Damska patchworkowa bluzka oversize z asymetrycznym dołem i nisko wszytymi rękawami uszyta z granatowej dzianiny dresowej. To bluzka, która będzie towarzyszyć Ci w wielu momentach. Mimo luźnego, swobodnego fasonu prezentuje się elegancko i oryginalnie. Jest to zasługą wszytych małych kawałków kolorowej tkaniny, które tworzą ciekawy patchwork. Bluzka z dzianiny doskonale nadaje się do pracy, na uczelnię, kawę z przyjaciółką, spacer, a także przyjęcie urodzinowe, czy wyjście do teatru. Szczególnie dobrze prezentuje się z dopasowanymi spodniami, spódnicami, jednak Ty możesz nosić ją również w innych stylizacjach! W chłodniejsze dni wystarczy, że narzucisz na nią płaszcz, kurtkę lub kardigan.
Aby zagwarantować wysoką jakość i poziom, bluzki szyjemy w naszej krakowskiej pracowni, a użyta tkanina to polska wysokogatunkowa dzianina bawełniana.
Skład: wysokiej jakości polska tkanina, 97% bawełny, 3% elastanu (dzianina miękka, przyjemna w dotyku i się nie wyciąga).
Bluzka oversize ma luźny fason i jest uszyta z elastycznej dzianiny dresowej. Jej uniwersalny rozmiar i krój, układa się do każdej figury.
Jeśli szukasz bardziej dopasowany rozmiar do Ciebie, skontaktuj się z nami. Wszystkie dzianinowe bluzki możemy uszyć na miarę, bez dodatkowych kosztów.
Prezentowany wzór na zdjęciu, rozmiar L/XL.
Modelka na zdjęciu rozmiar S: biust 90 cm, talia 68 cm, biodra 94 cm, wzrost 166 cm.
Rozmiar L/XL
Szerokość bluzki: 130 cm.
Długość bluzki w najkrótszym miejscu: 64 cm.
Długość bluzki z rogiem: 72 cm.
Bluzki z dzianiny bawełnianej należy prać w delikatnych środkach piorących w temperaturze 30-40 stopni. Do prasowania wystarczy ustawić żelazko na 150 stopni i najlepiej prasować przez szmatkę lub na lewej stronie.
Wyprodukowano przez pracownię Podlasek, która szyje niepowtarzalne ubrania dla kobiet bez względu na wiek. Kraków, Polska.
Zobacz także