Naszyjniki ze sznurka – dlaczego pokochasz biżuterię artystyczną?

Naszyjniki ze sznurka – dlaczego pokochasz biżuterię artystyczną?

Za mało mówię Wam o dodatkach. A przecież mamy w ofercie tyle pięknych, unikatowych i autorskich propozycji, które na pewno wywołają zachwyt u wszystkich artystycznych dusz. Zawsze powtarzam, że stylizacja bez dodatków jest niekompletna. Sama nie lubię wychodzić bez nich z domu. I wcale nie mam tu na myśli „obwieszania się” wszystkim, co popadnie. Czasami wystarczy tylko jedna rzecz! Taka jak lniane naszyjniki ze sznurków, które poznacie dzisiaj trochę bliżej i w dodatku zza kulis.

Jak powstają naszyjniki ze sznurka?

Zacznę od rzeczy najważniejszej, czyli tego, jak w ogóle dochodzi do powstania naszyjników ze sznurka lnianego, czy bawełnianego. I kto za tym wszystkim stoi! Autorką naszej biżuterii handmade jest artystka plastyk, która samodzielnie i na podstawie własnych, autorskich projektów wytwarza każdy z lnianych naszyjników.

Ręcznie robiona ceramika do naszyjników

Naszyjniki plecione ze sznurka lub dziergane na szydełku są wykonywane od podstaw ręcznie. W naszej ofercie znajdziecie naszyjniki ze sznurka lnianego, bawełnianego oraz będące połączeniem nici lnianych i bawełnianych. Czy wiecie, że każdy model to nawet kilkadziesiąt połączonych ze sobą sznurków? Jak już pewnie zdążyłyście zauważyć, naszyjniki dostępne w naszym sklepie wyróżniają się rozmaitymi kolorami. Kolorami, które artystka uzyskuje w procesie ręcznego farbowania. Mamy biżuterię artystyczną w m.in. kolorze czerwonym, zielonym, pomarańczowym, granatowym, a nawet barwioną w technice ombre!

Sznurki lniane do naszyjników

Na naszyjniki sznurkowe nawleczone są również zdobiące je koraliki. Tak jak wspomniałam na samym początku, wszystko odbywa się tu ręcznie. Bez wyjątków! Każdy koralik to zatem indywidualne dzieło rąk – mimo że są podobne, tak naprawdę każdemu z nich możemy przypisać cechy unikatowości. Artystka wykonuje koraliki z glinki ceramicznej, której nadaje określony kształt, wypala ją, a następnie maluje farbami akrylowymi. Efekt subtelnego, zmysłowego połysku to zasługa delikatnego muśnięcia ich na sam koniec farbą w kolorze złotym lub srebrnym.

Malowane koraliki do naszyjników sznurkowych

Naszyjniki ze sznurka z ceramiką posiadają również duże zapięcie na guzik, dlatego ich zakładanie oraz ściąganie nie przysparza żadnych problemów, tak jak często ma to miejsce przy bardzo drobnych i delikatnych łańcuszkach. Tutaj spokojnie poradzicie sobie same, bez proszenia o pomoc męża, czy dzieci.

Dla kogo biżuteria handmade ze sznurka?

Zgaduję, że te z Was, które są tu po raz pierwszy, mogą zastanawiać się, czy naszyjniki ze sznurka są w ogóle dla nich? To, że tutaj trafiłyście, najpewniej oznacza, że tak właśnie jest. Naszyjniki sznurkowe z koralikami to rodzaj biżuterii artystycznej, tworzonej z myślą o kobietach, w których sztuka i piękno zajmują szczególne miejsce. Jeśli lubicie otaczać się niesztampowymi rzeczami, cenicie oryginalność i własny styl, to lniane naszyjniki lokalnych artystów będą tym dodatkiem, którego potrzebuje Wasza garderoba.

Naszyjnik ze sznurków do lnianej sukienki

Wyjątkowość biżuterii handmade sprawia, że nie będziecie chciały się z nią rozstawać. Dzięki dużej, wyrazistej formie i głębokim kolorom każdy naszyjnik z nici lnianych i bawełnianych już z daleka rzuca się w oczy! Jestem pewna, że gdy będzie zależeć Wam na mocnych akcentach w stylizacji, sięgniecie właśnie po niego.

A wszystkim Panom chcę tylko subtelnie i dyskretnie zaznaczyć, że chyba właśnie znaleźli idealny prezent dla swoich partnerek, żon, mam, czy sióstr. Jako kobieta mogę powiedzieć – radość i uśmiech gwarantowane!

Naszyjniki ze sznurka – gdzie i jak nosić?

Pewnie w tym miejscu zastanawiacie się również, gdzie założycie taki naszyjnik z lnu i do czego będzie Wam pasować. Możliwości nie brakuje. Jako numer jeden wskazuję tu moim Klientkom sukienki z lnu. Zarówno te kolorowe, ręcznie malowane, jak i czarne, czy naturalne. Mogą być to ponadto bluzki, tuniki, a nawet sweterki z dzianiny.

Często pytacie mnie także, jak dobrać naszyjnik do dekoltu. Już teraz zapowiem, że planuję poświęcić temu osobny wpis, dlatego dzisiaj nie będę się przesadnie rozpisywać. W ofercie Naturalnie… Podlasek znajdziecie zarówno naszyjniki długie, jak i krótkie. Mniej lub bardziej zdobione. Długi naszyjnik ze sznurków możecie nosić z golfami, czy dekoltem typu łódka. Krótki naszyjnik ze sznurka handmade pasuje natomiast m.in. do wycięcia w kształcie litery V lub opadającego, asymetrycznego.

A na zakończenie – na jakie okazje warto założyć naszyjniki z lnu i kamieni ceramicznych? To zależy. Nie mam dla Was jednoznacznej odpowiedzi, bo każda z Was jest inna. Z doświadczenia oraz opowieści różnych Klientek mogę powiedzieć Wam jednak, że naszyjniki ze sznurka świetnie sprawdzają się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i podczas ważnych, uroczystych okazji. Potwierdzone i przetestowane!

Jeśli choć trochę zainteresowałam Was oryginalną biżuterią artystyczną tworzona ze sznurka, zachęcam Was do śledzenia następnych wpisów. Tak jak wspomniałam wcześniej, możecie spodziewać się bardziej szczegółowych wskazówek o tym, jak m.in. dobrać naszyjnik pleciony ze sznurka do dekoltu oraz w jakich stylizacjach warto go wykorzystywać.

Do następnego RP

Może Was zainteresują tematy:

Dodatki do kobiecych stylizacji - odkryj nowe możliwości

All comments