Kapelusze filcowe damskie

Dostępne w sklepie Naturalnie Podlasek damskie kapelusze filcowe to wyjątkowe rękodzieło. To ręcznie filcowane kapelusze, które powstają w pracowni lokalnej artystki Elżbiety Kotas. Artystka, tworząc filcowe kapelusze, przywiązuje dużą wagę do kolorystyki i niepowtarzalności wzorów. Tak powstają niezwykle plastyczne kapelusze czapki, które możesz sama zmniejszać bądź zwiększać. A jak zmniejszyć kapelusz dowiesz się z naszego bloga. Zapraszamy. Znajdziesz u nas również kapelusze z małym opadającym rondem, kapelusze ozdobione kwiatami oraz asymetryczne kapelusze do sukienek i płaszczy. Ważne jest również to, że wełniane kapelusze powstają z wyjątkowo miękkiej wełny z merynosów, która gwarantuje, że filcowana wełna jest niegryząca i antyalergiczna. Serdecznie polecamy.

Filcowe kapelusze z wełny na każdą damską głowę!

Na jesień i zimę chcemy zaproponować Ci niesamowicie ciepłe i komfortowe kapelusze czapki filcowe z małym, opadającym rondem. Wykonane ręcznie z filcowanej wełny staną się Twoim ulubionym nakryciem na chłodne, jesienne i zimowe dni. Każdy kapelusz filcowy odznacza się zwiększoną plastycznością, która pozwala na idealne dopasowanie go do obwodu głowy. Możesz go zwiększać lub zmniejszać na mokro, dlatego nigdy nie dojdzie do sytuacji, w której nasz kapelusz czapka z filcu będzie zsuwał się na oczy lub źle układał się na głowie. Czym jeszcze urzekną Cię kapelusze z filcu? Nie jest to materiał podatny na gniecenie, a zatem wygląda równie dobrze po ściągnięciu z wieszaka, co wyjęciu z torby podróżnej. Kapelusze czapki z wełny, które znajdziesz w naszym sklepie, są więc zawsze gotowe do użycia i eleganckiego przyozdobienia Twojej głowy!

Kapelusze czapki z wełny – nietuzinkowe nakrycia damskie na jesień i zimę

Kapelusze czapki z wełny to kapelusze na jesień, zimę, a nawet wczesną wiosnę, które w stylowy, bardzo kobiecy, zmysłowy sposób okryją Twoją głowę. Ich efektowny wygląd nada Twojej stylizacji indywidualnego charakteru i szyku. Mając więc w swojej garderobie przynajmniej jeden filcowy kapelusz damski, zyskujesz niepowtarzalny dodatek na wiele okazji. Szybko docenisz je za ich uniwersalność. Są to kapelusze filcowe do płaszcza, sukienki, jak i klasycznej kurtki lub puchówki damskiej. Możesz nosić je dlatego w eleganckich zestawieniach lub mniej formalnych stylizacjach. Do teatru, pracy, na przyjęcie, urodziny, kolację, zakupy, czy lunch na mieście z przyjaciółmi. Barwione w pięknych, wyrazistych barwach zadbają o to, aby przyciągnąć uwagę i wyróżnić Cię z tłumu. Dodatek w postaci kolorowego kapelusza z wełny rozchmurzy i rozweseli nawet najbardziej ponury dzień. Od razu najdzie Cię ochota na wyjście z domu i pokazanie swojego nietuzinkowego, artystycznego stylu. Drugiego takiego kapelusza z filcu nie znajdziesz nigdzie indziej!

play_arrow

Aktywne filtry