Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej. close

Nowe produkty

Promocje

Recent Posts

e-sklep

W naszym sklepie Naturalnie Podlasek znajdziesz niepowtarzalne wzory ręcznie malowanych lnianych sukienek, jedwabnych bluzek, oryginalnych płaszczy, spodni i spódnic, które sami projektujemy. Nasze kolekcje uzupełniają buty i torebki firmy Trek. Produkty Naturalnie Podlasek to w 100% polski handmade.

e-sklep Jest 413 produktów.

Podkategorie

 • BLUZKI PODLASEK

  Z Kolekcji Naturalnie Podlasek prosto z Krakowa, ręcznie malowane bluzki z lnu, bawełny, wiskozy, jedwabiu oraz innych naturalnych tkanin. Produkty Naturalnie Podlasek to w 100% polski handmade.

 • SUKIENKI PODLASEK

  Z Kolekcji Naturalnie Podlasek prosto z Krakowa, ręcznie malowane długie i krótkie sukienki z lnu, bawełny, wiskozy, jedwabiu oraz innych naturalnych tkanin.  Produkty Naturalnie Podlasek to w 100% polski handmade.

 • PŁASZCZE PODLASEK

  Z Kolekcji Naturalnie Podlasek prosto z Krakowa, oryginalne i niepowtarzalne wzory płaszczy z lnu, bawełny oraz innych naturalnych tkanin. Produkty Naturalnie Podlasek to w 100% polski handmade.

 • BLUZY, ŻAKIETY PODLASEK

  Z Kolekcji Naturalnie Podlasek prosto z Krakowa, oryginalne i niepowtarzalne wzory bluz, kurtek, żakietów z lnu, bawełny, wełny oraz innych naturalnych tkanin.  Produkty Naturalnie Podlasek to w 100% polski handmade.

 • SPODNIE PODLASEK

  Z Kolekcji Naturalnie Podlasek prosto z Krakowa, oryginalne i niepowtarzalne wzory spodni z lnu, bawełny oraz innych naturalnych tkanin.  Produkty Naturalnie Podlasek to w 100% polski handmade.

 • SPÓDNICE PODLASEK

  Z Kolekcji Naturalnie Podlasek prosto z Krakowa, oryginalne i niepowtarzalne wzory spódnic z lnu, bawełny oraz innych naturalnych tkanin.  Produkty Naturalnie Podlasek to w 100% polski handmade.

 • PONCZA PODLASEK

  Wykonane w Krakowie dla sklepu Naturalnie Podlasek fantazyjne i niepowtarzalne ręcznie robione poncza z jedwabiu i filcu. Produkty w 100 % ręczna praca, prawdziwy polski handmade.

 • SZALE PODLASEK

  Wykonane w Krakowie dla sklepu Naturalnie Podlasek fantazyjne i niepowtarzalne ręcznie robione szale z jedwabiu i filcu. Doskonały dodatek do twojego ubioru. Prawdziwy polski handmade.

 • KAMIZELKI PODLASEK

  Wykonane w Krakowie dla sklepu Naturalnie Podlasek oraz własna produkcja fantazyjnych i niepowtarzalnych ręcznie robionych kamizelek z jedwabiu i filcu. Doskonały dodatek do twojego ubioru. Prawdziwy polski handmade.

 • BIŻUTERIA PODLASEK

  Wykonane w Krakowie dla sklepu Naturalnie Podlasek oraz własna produkcja fantazyjnych i niepowtarzalnych ręcznie robionych naszyjników oraz broszek z jedwabiu, filcu oraz naturalnych minerałów. Doskonały dodatek do twojego ubioru. Prawdziwy polski handmade.

 • TOREBKI SZYDEŁKOWE

  Wykonane dla sklepu Naturalnie Podlasek fantazyjne i oryginalne ręcznie wykonane na szydełku torebki z naturalnych sznurków. Szydełkowe torebki to w 100% polski handmade.

 • TOREBKI SKÓRA TREK

  Wykonane dla sklepu Naturalnie Podlasek fantazyjne i oryginalne ręcznie wykonane torebki z naturalnej skóry firmy Trek. Produkty Trek to w 100 % polski handmade.

 • BUTY SKÓRA TREK

  Wykonane dla sklepu Naturalnie Podlasek fantazyjne i oryginalne ręcznie wykonane buty z naturalnej skóry firmy Trek. Produkty Trek to w 100 % polski handmade.

 • PASKI LEN, SKÓRA TREK

  Wykonane w Krakowie dla sklepu Naturalnie Podlasek fantazyjne i niepowtarzalne ręcznie robione paski z lnu i skóry firmy TREK. Prawdziwy polski handmade.

 • OUTLET PODLASEK

  ostatnie sztuki niepowtarzalnych wzorów. Prawdziwy polski handmade.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 413 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 413 elementów